Rezidence Kejžlice
Rezidence Kejžlice
Krátkodobé ubytování formou penzionu v Rezidenci Kejžlice
Dlouhodobý pronájem apartmánu v Rezidenci Kejžlice
Vybavení Rezidence Kejžlice
Program pro děti i dospělé v Rezidenci Kejžlice
Doplňkové služby Rezidence Kejžlice
Fotogalerie Rezidence Kejžlice
Ceník ubytování Rezidence Kejžlice
Kde nás najdete - Rezidence Kejžlice
Rezidence Kejžlice
   Přímo do Vašeho pokoje si můžete objednat doplňkové služby, které vám jistě pobyt ještě více zpříjemní.


Rezidence Kejžlice
   Nově nabízíme pronájem čtyřkolek! Tyto lze zapůjčit samostatně či s průvodcem. Poradíme i oblíbené trasy či místa, jednoduché či náročnější cesty na projížďku. Bližší informace na stránkách půjčovny.Rezidence Kejžlice   Své služby vám nabídne profesionální masér, který vás navštíví i s masážním stolem, aby vám ulevil od bolesti zad v soukromí vašeho pokoje.


Rezidence Kejžlice
   Obdobně si můžete objednat manikůru, pedikůru, kosmetické služby profesionála, které obsahují nejen obličejovou masáž, ale např. i masហdekoltu, kadeřnické služby či služby profesionální vizážistky.
Rezidence Kejžlice

   Po předchozí dohodě jsou k dispozici kondiční výlety na koních v okolí penzionu. Dále zajišujeme možnost rybaření v obecních vodách.


Rezidence Kejžlice
   V blízkosti je k dispozici soukromý rybník pro sportovní rybaření s možností zakoupení úlovků. Jednorázové celodenní vstupné je 100,- Kč / osobu / prut.Rezidence Kejžlice
   Stravování je možné objednat v rozsahu plné penze, polopenze či pouze snídaní, příp. je k dispozici plně vybavená kuchyň.
Domů     Penzion / Krátkodobý pronájem     Dlouhodobý pronájem     Vybavení     Doplňkové služby     Fotogalerie     Kontakt

Created and hosted by Přeloučsko.cz (c) 2008