Rezidence Kejžlice
Rezidence Kejžlice
Krátkodobé ubytování formou penzionu v Rezidenci Kejžlice
Dlouhodobý pronájem apartmánu v Rezidenci Kejžlice
Vybavení Rezidence Kejžlice
Program pro děti i dospělé v Rezidenci Kejžlice
Doplňkové služby Rezidence Kejžlice
Fotogalerie Rezidence Kejžlice
Ceník ubytování Rezidence Kejžlice
Kde nás najdete - Rezidence Kejžlice
Rezidence Kejžlice
   Líbí se vám u nás a chtěli byste tu zústat déle než jen víkend, či týden? Vše je možné! Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně samostatný apartmán v klidné části domu.


Rezidence Kejžlice   Apartmán čítá 2 samostatné místnosti se sedmilůžkovou kapacitou, obývací předpokoj s TV, DVD, satelitem, internetm a ledničkou, toaletu a koupelnu vybavenou sprchovým koutem a vanou.  K dispozici je též sauna, posilovna a parkování v garáži.


Rezidence Kejžlice
   V penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyň s elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mirkovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a jídelním stolem pro 6 osob.Rezidence Kejžlice   Samozřejmě je možné využívat i další vybavení Rezidence Kejžlice jako je krytý venkovní bazén vyhřívaný solárními panely, sauna a služby profesionálního maséra, manikérky, kosmetičky, pedikérky a kadeřnice. V ubytovacím zařízení dále nabízíme úklidové služby.


Domů     Penzion / Krátkodobý pronájem     Dlouhodobý pronájem     Vybavení     Doplňkové služby     Fotogalerie     Kontakt

Created and hosted by Přeloučsko.cz (c) 2008